Hakkımızda

Siz değerli kullanıcılarımıza hitaben şunları söylemek isteriz.

Markamız daha bebek olmasına rağmen bebeğimizi oluşturan değerlerimiz çok eskidir.Biz NATURALİTE ailesi olarak bitkilere doğaya temizliğe bakımlı olmaya aşığız.Aşkımızı işimize taşımak istedik ve NATURALİTE bebeğimiz doğdu.

Heyecanımızı ve bu ise olan tutkumuzu anlatmak hicte kolay değil

Kullanımınıza sunmuş olduğumuz her ürün çok yoğun bir çalışmanın  ve müthiş bir özenin sonucudur.Sizlere vizyon misyon gibi süslü sözler söylemeyi çok anlamlı bulmuyoruz.Ama sizlere bizim için önemli olan bazı sözler verebiliriz.

Kullanıcısı olacağınız her ürünümüzde önce sağlığınızı sonra yaşam kalitenizi ve  bütçenizi düsünecegimize söz veriyoruz.Yine ürünlerimizin üretim öncesi ar-ge çalışmalarında üretim esnasında ve üretim sonrasında doğaya saygılı olacağımıza söz veriyoruz.

Ürünlerimiz asla dostlarımız olan dünyamızın diğer canlıları hayvanlar üzerinde test edilmeyeceğine kullanmış olduğumuz bitki extraktlarının bitkilerin ve doğal habitatın zarar görmesine yol açmayacağına söz veriyoruz.

Ürünlerimizin yenilikçi, kolay kullanımlı, bilgilendirici ve mutluluk verici olacağına da söz veririz.

İşimizde doğallık işimizde aşk var dediğimize göre son olarak şu sözü vermek isteriz. Aşık olacağınız ürünler üreteceğiz.


Bu büyülü ve doğayı cildinize taşıyacağımız yolculuğumuzda bize eşlik etmeniz en büyük dilegimizdir.
         
 NATURALİTE

 Alparslan Boydak