Flip book element

Naturajel Peeling Etkili Tazeleyici Duş Jeli 500 ml

 49,90

Her kullanımda peeling tanecikleri ile cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken parfümündeki Uzakdoğu baharatları sizi rahatlatır.

 

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Ferahlatıcı Duş Jeli 500 ml

 49,90

Her kullanımda cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken ferahlatıcı kokusu ile sizi ferahlatır.

Kategoriler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Çiçek Özlü Duş Jeli 500 ml

 49,90

Her kullanımda peeling tanecikleri ile cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken çiçek özlü parfümü ile sizi ferahlatır.

Kategoriler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Egzotik Duş Jeli 500 ml

 49,90

Her kullanımda peeling tanecikleri ile tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirir. Egzotik parfümü ile sizi ferahlatır.

Kategoriler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Meyve Özlü Sıvı Sabun 500 ml

 44,90

Her kullanımda cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken meyve kokusu ile sizi rahatlatır.

Kategoriler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Tazeleyici Sıvı Sabun 500 ml

 44,90

Her kullanımda cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. İçeriğindeki öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken parfümü ile sizi ferahlatır.

Kategoriler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Ferahlatıcı Sıvı Sabun 500 ml

 44,90

Her kullanımda cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken ferahlatıcı kokusu ile sizi ferahlatır.

Kategoriler:
Devamını oku

Naturajel Peeling Etkili Çiçek Özlü Sıvı Sabun 500 ml

 44,50

Her kullanımda cildinizdeki tüm ölü derinizi soyarak temizler, cildinize canlılık ve tazelik getirir. Öğütülmüş kayısı çekirdeği özü ile cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz hale getirirken çiçek özleri kokusu ile sizi ferahlatır.

Kategoriler: ,
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.